Scroll to top

KTO SME

Naša firma  bola založená v roku 1990 na základe živnostenského oprávnenia fyzickej osoby s jedným zamestnancom. Postupne sa presadzovala svojou spoľahlivosťou a kvalitným spracovaním zákaziek pomocou zahraničnej technológie, čím si získala dôveru zákazníkov zo širokého okolia. Požiadavky a potreby našich zákazníkov zabezpečujeme skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, pričom využívame moderné a kvalitné technológie. Naše výrobky poznajú aj zákazníci z Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska. Od roku 2015 je firma evidovaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra ako TM Autoplachty s.r.o.

PREČO MY

Reklamné nápisy na naše výrobky sú samozrejmosťou, ktoré vyhotovíme podľa Vášho želania alebo Vám v tom poradí náš grafik. Nápisy realizujeme špeciálnou farbou , plachtovou fóliou na PVC materiály alebo plnofarebnou digitálnou potlačou. Pomôžeme Vám nájsť riešenie na akékoľvek problémy týkajúce sa autoplachiet a príslušenstva. Veríme, že Nás v dohľadnej dobe navštívite a mys a budeme snažiť aby Vaše požiadavky boli splnené k maximálne spokojnosti.

ČO PONÚKAME

Pilierom našej firmy je výroba a servis autoplachiet pre nákladnú automobilovú dopravu na všetky druhy nadstavieb: návesy, prívesy, kontajnery, zhrňovacie a kurtňové systémy. Ponúkame aj zaplachtovanie prístreškov a terás, záhradných reštaurácii, pódií,  stánkov, markíz a iných výrobkov z PVC plachiet od popredných výrobcov ako Serge Ferarri, Mehler, Sioen Industries, Heytex a Sattler. Taktiež dodávame rôzne druhy doplnkov a komponentov kovania na plachty a nadstavby: colné lanká, oká, remienky, upínacie popruhy a iné /Franz Miederhoff/.